Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Насіння газонних трав

Список  Таблиця 

 1. Трава газонна "Щедра Садиба" спортивна (0,5 кг)

  Трава газонна "Щедра Садиба" спортивна (0,5 кг)

  80,00 ₴

  Спортивна травосуміш – витривала суміш газонних трав, яка ідеально підходить для формування спортивних майданчиків та газонів стійких до інтенсивних механічних навантажень. Утворює низький щільний та еластичний трав’яний покрив. Відрізняється посухо- і холодостійкістю та швидким відновленням після навантажень. Призначений для створення газону на тенісних кортах, футбольних полях, волейбольних та дитячих ігрових майданчиках.

  Детальніше
 2. Трава газонна "Щедра Садиба" універсальна (0,5 кг)

  Трава газонна "Щедра Садиба" універсальна (0,5 кг)

  75,00 ₴

  Універсальна травосуміш – невибаглива суміш газонних трав, яка призначена для озеленення парків, садів, бульварів, скверів, дитячих майданчиків та інших територій, які піддаються помірним механічним навантаженням. Утворює м’який, щільний, яскраво-зелений трав’яний покрив. Відрізняється посухо- та морозостійкістю, тіньовитривалістю, не потребує частого поливу.

  Детальніше
 3. Трава газонна Euro Grass Спорт 10 кг.

  Трава газонна Euro Grass Спорт 10 кг.

  2 100,00 ₴

  Високоякісна суміш трав, рекомендована для створення спортивних трав'яних майданчиків і ділянок з помірним ступенем навантаження, а також для газонів активного відпочинку. Газони спортивної лінійки відрізняються підвищеною стійкістю до витоптування і швидким відновленням після навантаження, тому в даній суміші переважно використовуються швидкозростаючі злакові трави з пружними пагонами, а також трави, які утворюють щільну дернину.

  Детальніше
 4. Трава газонна Greenfield Rasen "Ліліпут" 10 кг.

  Трава газонна Greenfield Rasen "Ліліпут" 10 кг.

  1 790,00 ₴

  Газонна травосуміш "Zwerg Rasen" - якісна суміш, що складається з тонколисті видів рослин, які утворюють краще покриття компактних і низькорослих трав. Суміш добре росте як на сонці, так і в тіні. Гарне відновлення після зносу і пошкоджень.

  Детальніше
 5. Трава газонна Greenline "Spiel + Sport"

  Трава газонна Greenline "Spiel + Sport"

  1 450,00 ₴

  Газонна травосуміш "Гра і спорт" має найважливішу якість для газону спортивного типу - після дощу або танення снігів він не пропускає і не затримує вологу, пил і різні забруднення, трава не стає слизькою і не заважає руху, при будь-якій погоді газон завжди буде в чудовому стані. Після першої стрижки колір газону стає більш яскравим і насиченим.

  Детальніше
 6. Трава газонна Greenline Універсальна

  Трава газонна Greenline Універсальна

  1 350,00 ₴

  Газонна трава універсальна Greenline Universal Alternativ 10 кг - універсальна трава, абсолютно невибаглива в догляді, призначена для використання в місцях, де немає можливості забезпечити постійний догляд.

  Детальніше
 7. Трава газонна GruneOase Sportrasen 10 кг.

  Трава газонна GruneOase Sportrasen 10 кг.

  1 790,00 ₴

  Газон Гра і Спорт найвищої якості - ця травосмесь підходить для ділянок, які піддаються сильним навантаженням. Він утворює міцний дерен з хорошою регенеративної здатності. Таким чином, трава може відновиться навіть після інтенсивного використання: протягом дуже короткого часу дефекти швидко зникають.

  Детальніше
 8. Трава газонна GruneOase Універсальна 10 кг.

  Трава газонна GruneOase Універсальна 10 кг.

  1 650,00 ₴

  Газон універсальний Berliner Tiergarten є кращим вибором для покриття будь-яких земельної ділянки, оскільки в цій суміші є збалансовано підібрані види трав, які чудово підходять як і для декоративного оздоблення так і витримують фізичне навантаження. Універсальний німецький газон високої якості зберігає гарний вигляд навіть перебуваючи довгий час впливом різних стресових факторів, таких як: помірна сухість, часткове затінення, значні фізичні навантаження; також добре витримує холодну погоду. Газон універсальний ідеально підходить для ділянок, які виконують багато функцій. Господарі живого зеленого покриття, які, з тих чи інших причин, не можуть передбачити умови, в яких знаходиться газон, можуть сміливо вибирати Berliner Tiergarten і бути впевненими в правильному виборі.

  Детальніше
 9. Трава газонна Mieszanka Trawnikowa Універсальна 2 кг.

  Трава газонна Mieszanka Trawnikowa Універсальна 2 кг.

  340,00 ₴

  Суміш газонних трав для використання в областях домашнього господарства, відпочинку, садівництва. Вона характеризується повільним зростанням (менш часте косіння), низька висота і здатність до дуже інтенсивного кущіння. Це створює ідеальний вигляд дерну, що робить його ідеальним для використання на різних ділянках.

  Завдяки менш вимогливим сортам трав можна використовувати на сухих ґрунтах. Газон не вимагає великої кількості роботи.

  Детальніше
 10. Трава газонна Planta Park 0.9 кг.

  Трава газонна Planta Park 0.9 кг.

  157,50 ₴

  Насіння газонної трави Planta Park (Планта Парк) являє собою суміш трави, призначеної для тіньових ділянок. До складу трави Planta Park (Планта Парк) входять трави, які переносять обмежений доступ до сонячного світла.

  Завдяки своєму складу Planta Park (Планта Парк) створює щільний, здоровий і інтенсивно зелений покрив навіть у важких умовах.

  Детальніше
 11. Трава газонна Planta Super Wembleyka Спорт 0.9 кг

  Трава газонна Planta Super Wembleyka Спорт 0.9 кг

  157,50 ₴

  Високоякісна суміш газонних трав для спортивних майданчиків. Ретельно підібраний склад трав, стійких до витоптування. Переносить важкі умови навколишнього середовища і часте скошування. Трава Супер Wembleyka завдяки ретельно відібраних сортів утворює щільний і компактний дерен. Швидко регенерує після інтенсивного витоптування та механічних пошкоджень.

  Детальніше
 12. Трава газонна Trawa Sportowa 1 кг.

  Трава газонна Trawa Sportowa 1 кг.

  172,50 ₴

  Суміш насіння трави призначена для інтенсивного використання.

  Стійкий до розривів і витоптування.

  Рекомендується для спортивних майданчиків, стадіонів, ігрових майданчиків.

  Детальніше

Список  Таблиця