Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Дворічні

Список  Таблиця 

 1. Гвоздика Садова Віденська суміш (0,2 г)

  Гвоздика Садова Віденська суміш (0,2 г)

  6,00 ₴

  Дворічна культура. Кущ висотою 35 см. Квітки махрові різних яскравих забарвлень, з тонким приємним ароматом, розташовані на кінцях пагонів по кілька штук. Цвітіння починається на 14 днів раніше від решти садових сортів.  Використовується для оформлення квітників і бордюрів. Добре поєднується з дзвіночками, ромашками, гіпсофілою.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 2. Мальва садова махрова суміш (0,5г)

  Мальва садова махрова суміш (0,5г)

  8,00 ₴

  Дворічна рослина, висотою 200-250 см. Квіти великі, махрові, різних кольорів - білого, рожевого, жовтого, червоного, до 12 см в діаметрі, зібрані в довгі суцвіття. Насіння висівають в ґрунт у травні-червні, зацвітає на другий рік в липні-серпні. Підходить для групових посадок, декорування стін, огорож, а також для зрізання. При дотриманні умов зберігання термін життєздатності насіння 2-3 роки.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 3. Стокротка (Маргаритка) суміш (0,1г)

  Стокротка (Маргаритка) суміш (0,1г)

  8,00 ₴

  Дворічник. Дуже популярні мініатюрні квіти висотою до 15 см. Утворює численні суцвіття діаметром до 2,5 см різноманітного забарвлення з пірчастими пелюстками. Універсального використання: як ґрунтопокривна рослина, для обрамлення клумб, балконних ящиків, альпінаріїв.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 4. Фіалка Вітрокка суміш (0,2г)

  Фіалка Вітрокка суміш (0,2г)

  10,00 ₴

  Дворічник. Невибаглива, популярна рослина з сімейства фіалкові, висотою 15 см. Квіти великі, 5-7 см в діаметрі, різноманітних забарвлень. Цвітіння рясне і тривале - з травня по вересень. Для отримання рослин, що цвітуть у рік посіву, насіння висівають на розсаду в лютому-березні, сходи з'являються через 5-7 днів. У відкритий ґрунт розсаду висаджують в кінці квітня - початку травня на відстані 20 см. При посіві насіння у відкритий ґрунт в червні-липні, цвітіння настає на другий рік вегетації рослини. Використовують для прикраси клумб, рабаток, бордюрів, садових ваз, а також в якості горшкової і балконної рослини.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше

Список  Таблиця