Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Буряк столовий

Список  Таблиця 

 1. Буряк Єгипетський плоский

  Буряк Єгипетський плоский

  9,00 ₴

  Середньостиглий, високоврожайний сорт. Від появи сходів до повного достигання проходить 100-120 днів. Коренеплоди плоскої форми, масою 320-520 г, заглиблені до половини в ґрунт, їх легко виривати. М’якуш темно-червоного кольору з бордовим відтінком та слабо вираженими кільцями, соковитий і солодкий. Універсального призначення. Добре зберігається.

  Виробник насіння - Німеччина DE

  Детальніше
 2. Буряк Бордо

  Буряк Бордо

  7,00 ₴

  Середньостиглий, 100-110днів, високоврожайний сорт. Коренеплід кулястий, 12-15см, масою 250-400г, заглиблюється ґрунт на 2/3, висмикується легко. Головка невелика, злегка випукла. М’якуш темно-червоний з бордовим відтінком, соковитий і солодкий. Універсального призначення. Добре зберігається до весни. Рекомендується для вирощування вусіх зонах України.

  Виробник насіння - Польща Poland

  Детальніше
 3. Буряк Борщовий

  Буряк Борщовий

  7,00 ₴

  Ранньостиглий, високоврожайний сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 55-65 днів. Коренеплід округлий, м’якуш темно-червоного кольору, соковитий і солодкий, масою 230-515г. Універсального використання чудовий для ранньої пучкової продукції. Добре зберігається. Не схильний до стеблування. Сорт широко використовується в кулінарії, для квашення та консервування. Є ідеальним для приготування українського борщу.

  Виробник насіння - Польща Poland

  Детальніше
 4. Буряк Детройт 2 Nero

  Буряк Детройт 2 Nero

  9,00 ₴

  Ранньостиглий сорт. Період вегетації рослини від сходів до технічної стиглості складає 55-65 днів. Коренеплід округлий, м’якуш темно-червоного кольору, соковитий і солодкий, масою 220-500г. Універсального використання чудовий для ранньої пучкової продукції. Добре зберігається. Не схильний до стеблування. Сорт широко використовується в кулінарії, для квашення, консервування та продажу ранньої продукції.

  Виробник насіння - Німеччина Germany

  Детальніше
 5. Буряк Опольський

  Буряк Опольський

  7,00 ₴
  Сорт відзначається високою врожайністю. Середньостиглий, 110-120 днів. Коренеплід циліндричний, м’якуш інтенсивно-червоного кольору, дуже смачний і соковитий. Рекомендується для зберігання в осінньо-зимовий період та переробки.

  Виробник насіння - Польща Poland

  Детальніше
 6. Буряк Риваль

  Буряк Риваль

  7,00 ₴

  Середньостиглий високоврожайний сорт універсального призначення. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 110-120 днів. Виділяється дружнім достиганням врожаю. Коренеплід циліндричний, м’якуш темно-червоного кольору, соковитий, смачний. Серцевина без кілець. Рекомендується для літнього і осіннього споживання.

  Виробник насіння - Польща Poland

  Детальніше
 7. Буряк Титус

  Буряк Титус

  7,00 ₴

  Середньостиглий, урожайний сорт. До технічної стиглості – 130 днів. Коренеплід темно-червоний, дуже ніжний, солодкий, без світлих кілець. Рекомендується для зберігання, переробки та вживання в свіжому вигляді.Холодостійка культура. Добре росте на підживлених, родючих, легких ґрунтах.

  Виробник насіння - Польща Poland

  Детальніше
 8. Буряк Циліндра Royal

  Буряк Циліндра Royal

  9,00 ₴
  Середньостиглий, високоврожайний сорт, вегетаційний період 100-120 днів. Придатний до проривки на пучкову продукцію. Коренеплід циліндричний, заглиблений в ґрунт на 1/3-1/4 довжини. М’якуш ніжний, темно-червоного кольору, соковитий, смачний. Можна вживати в сирому вигляді. Рекомендується для літнього і осіннього вживання.

  Виробник насіння - Німеччина Germany

  Детальніше
 9. Буряк Червона Куля

  Буряк Червона Куля

  6,00 ₴
  Сорт середньостиглий, високоврожайний. Вегетаційний період становить 95-110 днів. Коренеплід масою 250-500г, округлої форми, криваво-червоного кольору, дуже смачний і соковитий. Призначається для літнього, осіннього і зимового споживання. Зберігається добре.

  Виробник насіння - Польща Poland

  Детальніше

Список  Таблиця