Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Кабачки

Список  Таблиця 

 1. Кабачок Аеронавт

  Кабачок Аеронавт

  4,00 ₴
  Ранньостиглий, врожайний сорт. Від сходів до першого збирання 42-46 днів. Рослина кущова. Плід циліндричний, довжиною 26-30см, масою 1-1,5кг. Поверхня гладенька, темно-зелена, довго не твердіє. М’якоть ніжна, соковита. Плоди збирають недозрілими для використання в домашній кулінарії. Смакові якості сорту високі.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 2. Кабачок Аспірант

  Кабачок Аспірант

  4,00 ₴

  Ранньостиглий високоврожайний сорт-цукіні для відкритого ґрунту з дружним плодоношенням. Від сходів до технічної стиглості - 38-40 днів. Рослина кущова. Плід гладенький, циліндричний, вагою 500-600 г, світло-зеленого забарвлення, майже білий. М'якоть біла або світло-кремова. Сорт характеризується тривалим періодом плодоношення (на два тижні довше ніж сорт Чаклун) і стійкістю до борошнистої роси. Рекомендується для вживання у свіжому вигляді та для переробки. Добре реагує на внесення добрив.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 3. Кабачок Грибовський 37

  Кабачок Грибовський 37

  4,00 ₴
  Ранньостиглий врожайний сорт. Плід циліндричний з гладкою шкіркою світло-зеленого кольору, масою 0,8-1,5 кг. Плоди збирають недозрілими довжиною 12-20 см для широкого використання в консервній промисловості і домашній кулінарії. Ціниться як дієтичний продукт.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 4. Кабачок Зебра

  Кабачок Зебра

  4,00 ₴

  Ранньостиглий високоврожайний сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 38-40 днів. Рослини кущового типу, переважно жіночого типу цвітіння. Плоди циліндричні, слаборебристі, світло-зеленого кольору з малюнком у вигляді широких повздовжніх темно-зелених смуг, масою 500-900г. М’якуш білувато-жовтий, хрусткий, гарних смакових якостей. Сорт ціниться за стійкість до знижених температур. Використовують для споживання у свіжому вигляді та переробки.

  Виробник насіння - Німеччина DE

  Детальніше
 5. Кабачок Золотинка

  Кабачок Золотинка

  4,00 ₴

  Сорт середньостиглий. Вегетаційний період від сходів до появи перших плодів становить 45-55 днів. рослина кущова, компактна, насичена жіночими квітками. Плоди яскраво-жовтого кольору з золотистим відтінком, з добрими смаковими якостями. Середня маса плоду 0,7-1 кг. Вирощують розсадним і безрозсадним способом.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 6. Кабачок Скворушка

  Кабачок Скворушка

  4,00 ₴
  Ранньостиглий, консервний, кущовий з інтенсивним ростом плодів, дружною віддачею врожаю сорт. Від сходів до технічної стиглості – 35-47 днів. Кущ компактної форми, переважають жіночі квітки. Плід видовжений, довжиною 16-20 см, масою 0,6-08 кг, темно-зелений, вкритий дрібними світло-зеленими крапками. Шкірка тонка, зелена. М’якуш соковитий, ніжний, салатового кольору. Вміст сухої речовини 4,2%, цукру – 2,6%. Транспортабельний. Урожайність 6,5-7 кг/кв.м Рекомендується для вирощування у всіх зонах України.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 7. Кабачок Чаклун

  Кабачок Чаклун

  4,00 ₴
  Ранньостиглий врожайний сорт. До технічної стиглості 45 днів. Період плодоношення – 63 дні. Кущовий. Кущ компактний. Плід циліндричний, довжиною 15-20 см, діаметром 5-7 см, білий, в біологічній стиглості – кремовий. М’якуш ніжний. Вміст сухої речовини 5%, загального цукру 3,1%, вітаміну С - 22,2 мг. Цінний дієтичний продукт. Плоди збирають недозрілими для широкого використання в консервній промисловості і домашній кулінарії. Характеризується одночасним достиганням плодів.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше

Список  Таблиця