Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Огірки

Список  Таблиця 

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Огірки Ізід F1

  Огірки Ізід F1

  5,00 ₴

  Гібрид пізньостиглий призначений для квашення і консервування. Рослини великі з надзвичайною здатністю до регенерації, що продовжує вегетацію до пізньої осені. Плоди мають гарний товарний вигляд (співвідношення довжина : діаметр - 3:1), зеленого кольору, без тенденції до погрубіння. Гібрид з тривалим вегетаційним періодом, високо резистентний до несправжньої  борошнистої роси, що дозволяє зменшити використання агрохімікатів.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 2. Огірки Анулька F1

  Огірки Анулька F1

  5,00 ₴
  Гібрид середньоранній типу корнішон. Вегетаційний період від посіву насіння до початку плодоношення становить 50-52 дні. Плоди короткі, горбкуваті, світло-зеленого забарвлення. Смакові якості високі. Гібрид придатний для споживання у свіжому вигляді, квашення і маринування.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 3. Огірки Борус F1 (50 нас.)

  Огірки Борус F1 (50 нас.)

  5,00 ₴

  Середньоранній гібрид.  Вегетаційний період від посіву насіння до початку плодоношення становить 49-52 дні. Плоди темно-зелені з ледь помітними смугами і великими білими "шипами". Призначений для квашення, на малосольні огірки і для тривалого зберігання.  Резистентний до парші і несправжньої борошнистої роси. 

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 4. Огірки Веселі Метелики F1 (1 г)

  Огірки Веселі Метелики F1 (1 г)

  4,00 ₴

  Ранньостиглий гібрид отриманий шляхом багаторічного вирощування з відбором по холодостійкості і жаростійкості, скоростиглий, можна садити протягом усього року. Стійкий до хвороб, сильний гібрид, перші жіночі квітки з'являються після 3-4 зчленування. Огірок з шкіркою світло-зеленого кольору, має дуже високі товарні якості, кращий продукт із серії осінніх огірків, рекомендується застосовувати для посадки на великих площах. Генетично позбавлений гіркоти, дуже гарний у свіжому вигляді і в засоленні. Урожайний. 

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 5. Огірки Гермес F1

  Огірки Гермес F1

  5,00 ₴

  Ранній гібрид. Вегетаційний період від посіву до початку збору урожаю 43-45 днів. Призначений для консервування і квашення. Плоди дуже гарні, циліндричні, зелені з світлими смугами, злегка блискучі. Не має тенденції до переростання і втрати форми. Толерантний до несправжньої борошнистої роси. Добре реагує на внесення як органічних, так і мінеральних добрив. 

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 6. Огірки Далекосхідний

  Огірки Далекосхідний

  4,00 ₴

  Цінний середньостиглий сорт. Плодоношення на 48-53 день після появи сходів і до заморозків. Рослина сильноросла, довгоплетиста, не любить загущеності. Зеленець красивий, овально-циліндричний, від основи грубо горбкуватий, в кінці гладенький темно-зеленого забарвлення. Опушення плодів чорне, довжина 12-15 см, масою 100-150 г, з легким восковим нальотом. Стійкий до несприятливих погодних умов. Комплексно-стійкий до борошнистої роси та переноспорозу. Смакові якості свіжих та консервованих плодів високі.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 7. Огірки Джерело (1 г)

  Огірки Джерело (1 г)

  4,00 ₴

  Середньостиглий сорт. Від появи сходів до початку плодоношення 40-45 днів. Плодоносить 45-50 днів. Висока врожайність забезпечується наявністю великої кількості квіток жіночого типу. Рослина середньоплетиста. Плоди 11-12 см, масою 70-80 г, великогорбкуваті, яскраво-зелені з чіткими смугами. Поперечний розріз округло-тригранний. Мають гарний смак у свіжому вигляді, ароматні і без гіркоти. Відрізняються дуже добрими якостями при засолюванні.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 8. Огірки Журавльонок F1 (1 г)

  Огірки Журавльонок F1 (1 г)

  5,00 ₴

  Ранньостиглий бджолозапилюваний урожайний гібрид. Від сходів до першого врожаю 40-45 днів. Рослина довгоплетиста, з 3-5 бічними пагонами, головне стебло до 2 м. Зеленці овально-циліндричні, крупногорбкуваті, зеленого кольору, з розмитими смугами і рідкісним чорним опушенням. Довжина огірків 10-12 см, масою 80-100 г. Плоди без гіркоти. М’якоть щільна, хрустка, без пустот. Характеризується дружною віддачею врожаю. Гібрид стійкий до борошнистої роси та бактеріозу.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 9. Огірки Китайське Диво (1 г)

  Огірки Китайське Диво (1 г)

  5,00 ₴

  Пізньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 60-70 днів. Рослина довгоплетиста. Плоди циліндричні, злегка зігнуті, рідко горбкуваті, довжиною 40-50см, з тоненькою шкіркою, без гіркоти. Використовуються для соління і консервування цілими чи порізаними на шматочки, а також для споживання у свіжому вигляді. Рекомендується вирощувати у відкритому ґрунті та в плівкових теплицях.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 10. Огірки Конкурент

  Огірки Конкурент

  4,00 ₴

  Сорт скоростиглий, плодоношення наступає на 39-42 день.  Придатний для вирощування в літніх посівах. Рослина довгоплетиста. Зеленець овально-циліндричної форми, довжиною 9-12см з чорним опушенням, великогорбкуватий, високих смакових і товарних якостей. Цінність сорту – в стійкості до ураження бактеріозом і борошнистою росою, особливо в пожнивних посівах.Використання – в свіжому вигляді, для консервування та засолювання.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 11. Огірки Крак F1

  Огірки Крак F1

  5,00 ₴

  Середньоранній гібрид польскойселекціі, бжолозапильний переважно зжіночим типом цвітіння. Плоди правильної форми, циліндричні, інтенсивно-зеленогокольору ізніжною шкіркою не жовтіють, довжиною 8-12 см, без гіркоти. Завдяки високому вмісту цукрівданий гібрид є відмінним для споживання у свіжому вигляді та маринування. Стійкий до парші, вірусівогіркової мозаїки, борошнистої роси. 

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 12. Огірки Кущовий

  Огірки Кущовий

  5,00 ₴
  Ранньостиглий, високоврожайний сорт. Рослина кущової форми. Вегетаційний період від сходів до першого збору плодів становить 40-45 днів. Придатний для вирощування у відкритому грунті, а також під плівковими укриттями. Плоди циліндричної форми, довжиною 9-12 см, масою 100-120 г. Шкірка плоду зеленого забарвлення, крупногорбкувата з чорними шипами і світлими смугами до половини плоду. Використовують для соління, маринування та споживання у свіжому вигляді.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 13. Огірки Лялюк (1 г)

  Огірки Лялюк (1 г)

  4,00 ₴

  Сорт дуже ранній, переважно жіночого типу цвітіння. Зеленець подовженої форми, з крупнобугорчатий поверхнею, без гіркоти. У засолюванні - ніжні хрусткі. Період від повних сходів до початку плодоношення 30-35 днів. Довжина плоду 8-12см. Маса плоду 100-135г. Врожайність хороша. Товарність 90-95%. Сорт стійкий до борошнистої роси та бурої плямистості. Норма висіву насіння – 5-6 шт. на 1 пог.м. Глибина загортання – 2,5-3 см. Ширина міжрядь 70-90 см.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 14. Огірки Морінга F1 (0,5 г)

  Огірки Морінга F1 (0,5 г)

  10,00 ₴

  Ультраранній гібрид з переважно жіночим типом цвітіння для використання в свіжому вигляді та консервування. Плоди зелені, дрібнобугристі, без гіркоти.  Насіння проростає через 3-5 днів при температурі +23-25°С зниження температури до +16-18°С уповільнює появу сходів на 12-15 днів. Вирощувати огірки краще на легких та пухких ґрунтах з рН 6,4-7. Добре реагують на підживлення (мінеральне або органічне в залежності від стану рослин) на початку утворення плодів.

  Виробник насіння - НідерландиNL

  Детальніше
 15. Огірки Ніжинський 12 (1г)

  Огірки Ніжинський 12 (1г)

  4,00 ₴
  Сорт середньопізній, для засолювання, високоврожайний. Відносно засухостійкий. Початок плодоношення 50-65 днів після сходів. Довжина головного стебла до 2 м, дуже розгалужується. Не виносить загущення. Зеленець довжиною 9-11 см видовжено-овальний, темно-зелений з повздовжніми смугами, великогорбкуватий, ребристий з чорними шипами. Смакові якості свіжих і солоних плодів дуже високі. Сорт стійкий проти огіркової мозаїки.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 16. Огірки Паризький корнішон

  Огірки Паризький корнішон

  5,00 ₴
  Сорт ранній, 40-45днів, високоврожайний, 2,5-4 кг/м2, середньоплетистий, для відкритого ґрунту. Плоди циліндричної форми, довжиною 8-11 см, та масою 80-100 г, мають крупно-горбкувату поверхню. Смакові якості високі. Для споживання в свіжому вигляді і консервування. Один з найкращих бджолозапильних сортів для відкритого ґрунту. Сорт стійкий проти хвороб.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 17. Огірки Роднічок F1

  Огірки Роднічок F1

  5,00 ₴
  Бджолозапильний, середньоранній гібрид. Вирощується в плівкових теплицях і відкритому ґрунті. Стійкий до ураження хворобами. Плодоношення наступає на 49-52 день після появи масових сходів. Рослина довгоплетиста, середньовитка. Зеленець циліндричної форми з горбкуватою поверхнею і чорним опушенням, довжиною 15-18 см, середня маса плоду – 130-150 г. Смакові якості високі, без гіркого присмаку. Урожайність у весняних теплицях становить 23,5 кг/м2. Універсального призначення.

  Виробник насіння - МолдоваMD

  Детальніше
 18. Огірки Руфус F1

  Огірки Руфус F1

  5,00 ₴
  Середньоранній гібрид, корнішон. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 50-55 днів. Плоди циліндричні, короткі, інтенсивно-зеленого забарвлення, сильногорбкуваті. Гібрид придатний для вирощування у відкритому грунті. Стійкий до борошнистої роси та пожовтіння. Генетично позбавлений гіркоти. Кількість насіння в 1 грамі - 30-50 шт. Смакові якості високі. Придатний для використання у свіжому вигляді та для квашення. І консервування.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 19. Огірки Сремський F1

  Огірки Сремський F1

  5,00 ₴

  Середньостиглий, універсального використання. Від появи сходів до початку плодоношення 40-45 днів. Призначений для вирощування у відкритому і закритому грунті. Плоди у фазі споживчої стиглості циліндричні, зелені, зі смугами до половини довжини плоду, з великими горбками і білими колючками, з малою насіннєвою камерою, завдовжки 9 - 12 см. Не мають схильності до пожовтіння. У плодах відсутня гіркота. Відносно стійкий до комплексу хвороб. Використовують свіжими, для квашення та консервування.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 20. Огірки Титус F1

  Огірки Титус F1

  5,00 ₴

  Гібрид середньоранній, надзвичайно високоврожайний. Використовують для безпосереднього забезпечення ринку та консервування. Призначений для вирощування у відкритому грунті. Плід - циліндричний корнішон, сильно-горбкуватий, з високими смаковими якостями, зеленого забарвлення. Співвідношення довжини та ширини становить 3:1. Генетичне позбавлений гіркоти. Урожай потрібно збирати щоденно. 

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше

Список  Таблиця 

Сторінка:
 1. 1
 2. 2