Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Салат

Список  Таблиця 

 1. Салат Американський коричневий (0,5г)

  Салат Американський коричневий (0,5г)

  4,00 ₴

  Салат Американський коричневий - середньоранній сорт, вегетаційний період - 53 дні. Володіє динамічним зростанням, інтенсивним нарощуванням маси, стійкістю до крайового опіку листа і стеблування. Формує рихлу головку діаметром 15-25 см. Листя коричнево-червоні, пухирчасті, з хвилястим краєм. Листя містять комплекс вітамінів, мінеральних солей, йод. Має високі смакові якості.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 2. Салат Годар (0,5г)

  Салат Годар (0,5г)

  4,00 ₴

  Ранньостиглий сорт. Вегетаційний період від сівби до технічної стиглості - 30-40 днів. Головка овальна середньо-щільна,  діаметром 6-12 см. Консистенція листя маслянисто-ніжна. Смакові якості високі. Загальна врожайність - 2,0-2,5 кг/м2 , товарна - 0,7-1,5 кг/м2. Відносно стійкий до стрілкування і хвороб. Норма висіву насіння становить 0,2-0,3 г/м2.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 3. Салат Королева літа

  Салат Королева літа

  4,00 ₴
  Головчастий, дуже гарний сорт з апетитним, світлим жовто-зеленим забарвленням листя. Формує тугі, великі товарні головки. Сорт є дуже смачний. Призначений для вирощування весною, літом та восени, так як не випускає пагонів цвіту. Сорт стійкий до 4 видів несправжньої борошнистої роси.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 4. Салат Лоло-Біонда

  Салат Лоло-Біонда

  4,00 ₴
  Ранньостиглий листовий сорт. Призначений для вирощування у відкритому та закритому грунті з весни до пізньої осені. Листки жовто-зеленого забарвлення, хвилясті і м’ясисті, формують компактну розетку кулястої форми. Характеризується високими смаковими якостями та стійкістю до стрілкування.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 5. Салат Лоло-Роса

  Салат Лоло-Роса

  4,00 ₴
  Ранньостиглий листовий сорт. Характеризується тривалим періодом господарського використання. Призначений для вирощування у відкритому та закритому грунті з весни до пізньої осені. Формує компактну розетку кулястої форми з привабливим червоно-коричневим забарвленням листків з дуже хвилястими краями. Характеризується високими смаковими якостями та стійкістю до срілкування.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 6. Салат Майський Король (0,5г)

  Салат Майський Король (0,5г)

  4,00 ₴

  Салат Майський король - Ранній. Холодостійкий. Високоврожайний. Качан округлий, світло-зелений з рожевим відтінком на вершині.  Листя світло-зелені, поверхня пухирчаста. Консистенція тканини листя масляниста.  Відмінні смакові якості. Сорт відрізняється стабільно високою врожайністю. Норма висіву насіння становить 0,2-0,3 г/м2. Також можна вирощувати і розсадним методом. В такому випадку терміни дозрівання пришвидшуються на 10-15 днів.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 7. Салат Одеський кучерявець

  Салат Одеський кучерявець

  4,00 ₴

  Середньопізній сорт для закритого і відкритого ґрунту. Від появи сходів до технічної стиглості 68-72 дні. Розетка середнього розміру, напівпіднята. Листки цільні, світло-зелені, з дрібно кучерявими краями, хрумкі, соковиті. Добре формує нещільну кутасту головку. Продукція характеризується лежкістю і транспортабельністю. Придатний для приготування салатів, іноді застосовують в перших стравах, засолюють і маринують.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 8. Салат Ромен (0,5г)

  Салат Ромен (0,5г)

  4,00 ₴

  Салат-ромен, або римський салат - різновид салату посівного, яка в даний час в Україні поширена недостатньо. Особливістю сортів цього різновиду є те, що вони формують качан або пухкий качан з видовженими або подовжено-овальними твердими листям, центральна жилка виражена чітко, переважна форма в поперечному розрізі еліптична, довжина головки> 1,5 її діаметра. Салат-ромен - рослина холодостійка. 

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 9. Салат Рукола дика багаторічна (0,5г)

  Салат Рукола дика багаторічна (0,5г)

  5,00 ₴
  Ранньостиглий сорт, до господарської придатності 20-25 днів при безрозсадному вирощуванні, рослина висотою 20-100 см. Росте гарно як на сонці так і в затінку, проте має бути захищений від сильного вітру. Листя використовується для свіжого приготування, має пряний та гострий смак, містить багато вітаміну С, йоду та заліза. Використовують також як овочевий додаток до м’ясних, рибних страв та паст.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше

Список  Таблиця