Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Насіння дражоване

Список  Таблиця 

 1. Капуста дражована Бірюза (200нас.)

  Капуста дражована Бірюза (200нас.)

  8,00 ₴

  Пізньостиглий сорт (покращений Тюркіс). Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 150-160 днів. Головка кругла, злегка приплюснута, дуже щільна, темно-зелена. Маса головки 2,5 – 3,5 кг.  Смакові якості відмінні. Використовують для зберігання, квашення і в кулінарії. Сорт прекрасно зберігається (до березня наступного року), не розтріскується, стійкий до фузаріозу, транспортабельний.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 2. Капуста Золотий Гектар 2г

  Капуста Золотий Гектар 2г

  6,00 ₴

  Середньоранній сорт білокачанної капусти. Вегетаційний період 108-146 днів від сходів до технічної стиглості. Листки дрібно хвилясті по краю, гладкі, сіро-зелені зі слабким восковим нальотом, округлої і овальної форми. Качан середньої величини, округлий, масою 1,6-3,3 кг. Щільність качанів середня. Володіє високими смаковими якостями. Сорт стійкий до розтріскування, цвітінню і кілі. Можна вирощувати як у відкритому грунті, так і під плівковим укриттям, в теплицях. Використовується  у свіжому вигляді. Вирощувати білокачанну ранню капусту потрібно розсадним способом.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 3. Морква дражована Королева Осені (400нас.)

  Морква дражована Королева Осені (400нас.)

  7,00 ₴

  Сорт пізньостиглий, урожайний, 60-80 т/га. Вегетаційний період від посіву до технічної стиглості - 140-160 днів. Коренеплід завдовжки до 25 см ледь конічної форми масою 180-220 г. Поверхня гладенька оранжевого кольору, м’якуш яскравий, хрумкий, щільний, ніжний. Має високі смакові якості. Не схильний до накопичення нітратів. Застосовується для споживання у свіжому вигляді, для переробки і для тривалого зимового зберігання. Придатний для механізованого збирання.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 4. Морква дражована Шантане Chantanay (400нас.)

  Морква дражована Шантане Chantanay (400нас.)

  7,00 ₴

  Високоврожайний, середньостиглий сорт. Стійкий до розтріскування. До пучкової  стиглості 53-60 днів, до технічної – 100-115. Коренеплід усічено-конічний зі збігом до основи, при дозріванні довжиною 12-16 см, діаметром 3-8 см. Поверхня гладенька, зі слабо вираженими    вічками. М’якоть оранжевого кольору, щільна, солодка, багата каротином. Використовується для літнього і осіннє-зимового споживання у свіжому вигляді і для переробки. Лежкість коренеплодів добра.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 5. Огірки дражовані Ізид F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Ізид F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Гібрид пізньостиглий призначений для квашення і консервування. Рослини великі з надзвичайною здатністю до регенерації, що продовжує вегетацію до пізньої осені. Плоди мають гарний товарний вигляд (співвідношення довжина : діаметр - 3:1), зеленого кольору, без тенденції до погрубіння. Гібрид з тривалим вегетаційним періодом, високо резистентний до несправжньої  борошнистої роси, що дозволяє зменшити використання агрохімікатів. 

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 6. Огірки дражовані Анулька F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Анулька F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Гібрид середньоранній типу корнішон. Вегетаційний період від посіву насіння до початку плодоношення становить 50-52 дні. Плоди короткі, горбкуваті, світло-зеленого забарвлення. Смакові якості високі. Гібрид придатний для споживання у свіжому вигляді, квашення і маринування.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 7. Огірки дражовані Борус F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Борус F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Гібридний середньоранній сорт польської селекції, корнішонного типу. Призначений для консервування, соління, а також для тривалого зберігання. Сорт ідеальний для малосольних огірків. Плоди однакові за розміром і формою, невеликі, коефіцієнт 3: 1, темно-зеленого кольору, пухирці середні, нечисленні. Сорт дуже стійкий до оливкової плямистості, до вірусу несправжньої борошнистої роси.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 8. Огірки дражовані Гермес F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Гермес F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Ранній гібрид. Вегетаційний період від посіву до початку збору урожаю 43-45днів. Призначений для консервування і квашення. Плоди дуже гарні, циліндричні, зелені з світлими смугами, злегка блискучі. Не має тенденції до переростання і втрати форми. Толерантний до несправжньої борошнистої роси. Добре реагує на внесення як органічних, так і мінеральних добрив.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 9. Огірки дражовані Крак F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Крак F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Середньоранній гібрид польской селекціі, бжолозапильний переважно з жіночим типом цвітіння. Плоди правильної форми, циліндричні, інтенсивно-зеленого кольору із ніжною шкіркою не жовтіють, довжиною 8-12 см, без гіркоти. Завдяки високому вмісту цукрів даний гібрид є відмінним для споживання у свіжому вигляді та маринування. Стійкий до парші, вірусів огіркової мозаїки, борошнистої роси. 

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 10. Огірки дражовані Паризький корнішон (50нас.)

  Огірки дражовані Паризький корнішон (50нас.)

  10,00 ₴

  Сорт ранній, 40-45днів,  високоврожайний,  2,5-4 кг/м2, середньоплетистий, для відкритого ґрунту.   Плоди циліндричної форми, довжиною 8-11 см, та масою 80-100 г, мають крупно-горбкувату поверхню.  Смакові якості високі. Для споживання в свіжому вигляді і консервування. Один з найкращих бджолозапильних сортів для відкритого ґрунту. Сорт стійкий проти хвороб.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше
 11. Огірки дражовані Роднічок F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Роднічок F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Бджолозапильний, середньоранній гібрид. Вирощується в плівкових теплицях і відкритому ґрунті. Стійкий до ураження хворобами. Плодоношення наступає на 49-52 день після появи масових сходів. Рослина довгоплетиста, середньовитка. Зеленець циліндричної форми з горбкуватою
  поверхнею і чорним опушенням, довжиною 15-18 см, середня маса плоду – 130-150 г. Смакові якості високі, без гіркого присмаку. Урожайність у весняних теплицях становить 23,5 кг/м2. Універсального призначення.

  Виробник насіння - МолдоваMD

  Детальніше
 12. Огірки дражовані Руфус F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Руфус F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Середньоранній гібрид, корнішон. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 50-55 днів. Плоди циліндричні, короткі, інтенсивно-зеленого забарвлення, сильногорбкуваті. Гібрид придатний для вирощування у відкритому грунті. Стійкий до борошнистої роси та пожовтіння. Генетично позбавлений гіркоти. Кількість насіння в 1 грамі - 30-50 шт. Смакові якості високі. Придатний для використання у свіжому вигляді, квашення та консервування.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 13. Огірки дражовані Титус F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Титус F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Гібрид середньоранній, надзвичайно високоврожайний. Використовують для безпосереднього забезпечення ринку та консервування. Призначений для вирощування у відкритому грунті. Плід - циліндричний корнішон, сильно-горбкуватий, з високими смаковими якостями, зеленого забарвлення. Співвідношення довжини та ширини становить 3:1. Генетичне позбавлений гіркоти. Урожай потрібно збирати щоденно.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 14. Огірки дражовані Цезар F1 (50нас.)

  Огірки дражовані Цезар F1 (50нас.)

  10,00 ₴

  Популярний, високоврожайний, середньоранній гібрид для відкритого ґрунту з переважно жіночим типом цвітіння.  Стійкий проти хвороб, особливо проти ураження борошнистою росою, вірусом звичайної мозаїки та паршою гарбузових. Зеленець циліндричної форми довжиною 8-10 см. Поверхня горбкувата, зелена зі світлими смужками. Плоди довго зберігають товарний вигляд, не жовтіють. Рекомендується часто проводити їх збір. Смакові якості високі. Придатні для використання у свіжому вигляді та для квашення.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше

Список  Таблиця