Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Петрушка

Список  Таблиця 

 1. Петрушка коренева Берлінія

  Петрушка коренева Берлінія

  5,00 ₴

  Пізньостиглий сорт кореневої петрушки, відноситься до пряних культур. Вегетаційний період від сходів то технічної стиглості 90-100 днів. Багатий цінними мінеральними солями калію, кальцію, заліза, фосфору, магнію, фітонцидами, клітковиною, вітамінами. Корінь конічний, довжиною до 15-20 см, м’якоть тверда, білого кольору. Коренеплоди використовують у складі стародавньої спеції “білого кореня”, яка незамінна в українській кухні для борщів, соусів, заправок. Молоде листя є чудовою приправою до страв. Для консервації використовують корінь і листя.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 2. Петрушка коренева Цукрова (3г)

  Петрушка коренева Цукрова (3г)

  4,00 ₴

  Сорт кореневої петрушки. Формує конусоподібні коренеплоди сірувато-білого забарвлення. Використовують листки і коренеплід. Середня маса 25-60 г. Для літнього - осіннього використання і зберігання коренеплодів, сіють ранньою весною на глибину 2-3 см, з нормою висіву 0,4-0,6 г/м2 та міжряддям 45 см. Сходи з’являються на 18-20 день. Після появи сходів формують густоту рослин, залишаючи рослини на віддалі 5-6 см. При загущених посівах формуються нестандартні коренеплоди.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 3. Петрушка Кучерява

  Петрушка Кучерява

  4,00 ₴
  Сорт ранньостиглий. Технічна сиглість наступає через 45-55 днів після появи сходів. Формує велику розетку з численною кількістю розсічених по краях, хвилястих, кучерявих листків, які мають приємний аромат та використовуються протягом всього року. Для одержання зелені ранньою весною насіння висівають в першій декаді серпня. До заморозків утворюється 5-6 листків, їх залишають на зиму. Для літньо-осіннього вирощування висів проводять ранньою весною, як тільки можна вийти в поле.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 4. Петрушка Листкова

  Петрушка Листкова

  4,00 ₴

  Сорт ранньостиглий, період вегетації становить 50-60 днів. Культура формує велику розетку, яка складається з 40-100 листків. Корінь розгалужений, у верхній частині циліндричний, дерев’нистий, непридатний до вживання. Смакові якості добрі, листки мають приємний аромат.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше

Список  Таблиця