Робочий час

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

+38 (097) 558-04-90

+38 (066) 532-40-02

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Редиска

Список  Таблиця 

 1. Редиска 18 днів

  Редиска 18 днів

  4,00 ₴

  Ранньостиглий сорт, 18-20 днів. Листкова розетка невелика. Коренеплід циліндричної форми яскраво-червоного кольору з білим кінчиком довжиною до 4 см і діаметром до 1,5 см. М’якоть біла, ніжна та смачна. Довго зберігає свої споживчі властивості. З початком весняно-польових робіт сорт можна висівати в три етапи: через 8-10 днів і так до середини травня. Призначений для вирощування у відкритому ґрунті, а також навесні в теплицях і парниках. При осінньому використанні висівають в третій декаді серпня. Урожайність 150-200 ц/га.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 2. Редиска Ілка всесезонна (3г)

  Редиска Ілка всесезонна (3г)

  4,00 ₴

  Сорт середньостиглий, високоврожайний, стійкий до утворення тріщин, цвітухи, дряблості коренеплоду. Використовується для сівби у відкритому ґрунті з третьої декади березня до третьої декади серпня. Під час літнього вирощування не має собі аналогів серед інших типів. Коренеплоди кулястої форми масою 15-25 г, шкірка яскраво-червоного забарвлення, м'якуш білий, смак середньогострий.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 3. Редиска Базис (3г)

  Редиска Базис (3г)

  4,00 ₴
  Ранньостиглий сорт редису, 21-26 днів. Стійкий проти стеблування. Урожайність 180-210 ц/га. Коренеплоди рожево-червоні, з білим кінчиком, овально-округлі, масою 25-30 г, довжина 5-6 см, в діаметрі до 4 см. М’якоть біла, щільна, соковита, ніжна, слабо-гостра на смак. Сорт характеризується високою товарністю. Використовують у свіжому вигляді й для одержання ранньої пучкової продукції. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті але вирощують і в закритому.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 4. Редиска Льодяна бурулька (3г)

  Редиска Льодяна бурулька (3г)

  4,00 ₴
  Середньостиглий сорт, 27-35 днів. Коренеплід видовжений, до 12см, діаметром 2 см, конічний, білого кольору, вага 14-22 г, поверхня гладенька, заглиблений в ґрунт на 3/4 – 4/5 довжини М’якуш білий, соковитий, хрусткий, середньогострий на смак. Довго зберігає свої споживчі властивості. Ціниться за здатність давати високі врожаї під плівкою і у відкритому ґрунті. Придатний для одноразового збору. Урожайність 170-220 ц/га. Стійкий до хвороб.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 5. Редиска Різен Буттер (3г)

  Редиска Різен Буттер (3г)

  4,00 ₴

  Скоростиглий сорт, період від сходів до технічної стиглості 25 днів. Коренеплід круглий, насиченого червоного кольору, діаметром до 5 см, масою 30-40 г. М'якоть біла, ніжна, соковита, дуже солодка. Сорт відрізняється прекрасним смаком, стійкий до стрілкування. Використовується для ранньої висадки в захищеному і відкритому ґрунті.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 6. Редиска Рубін (3г)

  Редиска Рубін (3г)

  4,00 ₴

  Скоростиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 18-25 днів. Коренеплоди округлі, гладкі, малиново-червоного забарвлення, масою 25-30 г, хороших смакових якостей. М'якоть біла, соковита, без гіркоти, слабо гострого смаку. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті і в плівкових укриттях.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 7. Редиска Сакса (3г)

  Редиска Сакса (3г)

  4,00 ₴

  Сорт ранньостиглий (23-25 ​​днів). Коренеплід густо-червоного кольору, округлий, масою 8-10 г. М'якоть щільна, біла, ніжна, солодко-гострого смаку. Сорт відзначається дружнім дозріванням. Призначений для ґрунтового вирощування навесні і влітку. Висівають ранньою весною в кілька термінів через 10-12 днів, літній посів проводять в кінці липня - початку серпня для осіннього використання.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 8. Редиска Сора

  Редиска Сора

  5,00 ₴

  Ранньостиглий сорт редису, 20-22 днів. Стійкий проти стеблування. Урожайність 180-210 ц/га. Коренеплоди яскраво-червоні,округлів діаметрі до 4 см, із середньою масою20-25 г, М’якоть біла, щільна, соковита, ніжна, приємна на смак. Сорт характеризується високою товарністю. Використовують у свіжому вигляді й для одержання ранньої пучкової продукції. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті але вирощують і в закритому.

  Виробник насіння - НімеччинаDE

  Детальніше
 9. Редиска Французський сніданок

  Редиска Французський сніданок

  4,00 ₴

  Ранньостиглий сорт 23 дні. Листкова розетка невелика. Коренеплід циліндричної форми, червоно-рожевого кольору з білим кінчиком, довжиною до 8-10 см і діаметром до 2 см. М’якоть біла, ніжна та смачна. Довго зберігає свої споживчі властивості. Ціниться за вміст хімічних сполук і ферментів, які покращують обмін речовин і травлення їжі в організмі. (Сухих речовин 5%, загального цукру - 2%, аскорбінової кислоти 30мг). Призначений для вирощування в полі, а також навесні в теплицях і парниках. Урожайність 170-220 ц/га.

  Виробник насіння - ПольщаPL

  Детальніше
 10. Редиска Червона з білим кінчиком

  Редиска Червона з білим кінчиком

  2,70 ₴

  Середньостиглий сорт 25-30 днів. Коренеплід округлої форми, червоний з білим кінчиком, завдовжки 3-5 см, маса 10-14 г. М’якоть біла, щільна, соковита на смак середньо-гостра. Має добру витривалість на втрату соковитості. Ціниться за вміст хімічних сполук і ферментів, які покращують обмін речовин і травлення їжі в організмі. Вирощують в теплицях, парниках і у відкритому ґрунті.

  Виробник насіння - УкраїнаUA

  Детальніше

Список  Таблиця